Program

Co Zažiješ na csc 2024?

Cool Snow Camp 2024 bude plný aktivit. Čeká nás spousta lyžování, zábavy, dobrého jídla, duchovního programu, chvál, a hlavně budeme spolu. Prostě chceme, ať se bavíme a aby to byl tvůj nejlépe strávený čas na horách.

Cedric Leung

Host + instuktor

Na CSC za námi přijede Cedric. Evropský vedoucí a koordinátor mezinárodní organizace SFC (Snowboarders & Skiers For Christ).

Cedric je Belgičan žijící v Rakousku, umí 7 jazyků, miluje hory, snowboarding, splitboarding, je obrovská osobnost a skvělý kuchař. Miluje být v lyžařské a snowboardové komunitě a v životě se snaží odpovědět na otázku, jak být právě této komunitě světlem. Těšit se můžete na talk show o SFC o tom, co on a organizace dělá a jaký pro to mají důvod. 

 

Joshi baer

host + instruktor

Dámy a pánové, toto je Joshi, který bude na CSC letos učit snowboarding. 🏂

Když jsme se tohoto švýcarského sympaťáka zeptali, jak by se popsal, jediné co napsal bylo: „I love snowboarding I love Jesus.“ ⛷️🙏

Pokud chceš vědět, co to znamená, nebo se o něm chceš dozvědět víc, zeptej se ho na kempu. Bude s námi celý týden. 👋🗣️ 

Marek Hančík

zamyšlení

V CSC věříme, že křesťanství je pravdivé a aktuální i v dnešní době, a proto je v rámci každého kempu i program s křesťanským poselstvím.

Letos k nám promluví Marek Hančík. Marek je kazatel a vedoucí Tišnovského křesťanského sboru. Má vystudovanou biblickou školu v Americe, umí myšlenky předávat jasně a srozumitelně a má blízko k mladým lidem. Proto se ideálně hodí pro CSC 24 a těšíme se na něj.

Na Markovo zamyšlení se můžeš těšit ve čtvrtek večer.

 

416760290_917624889576290_5600971258904057525_n

Eliška Dařbujanová

instruktorka

Chceš si letos z Cool Snow Campu odvézt nějaké ty lyžařské skills? Tak s tím ti opět pomůže Eliška. 🎿

Eliška studuje v Olomouci, ráda cestuje po světě ✈️, miluje palačinky 🥞 a baví ji freestylové sporty, hlavně ty, kde se padá. 😅🏂

 

BRZY představíme další