o nás

O projektu

Milujeme lyžování, snowboarding a vše, co se točí kolem hor. Zároveň věříme, že čas strávený na horách, je vždy něčím speciální. A to nás v roce 2019 motivovalo k uspořádání zimního kempu zvaného Cool Snow Camp.

Cool Snow Camp je boží zimní kemp, plný zábavy, různého programu a samozřejmě lyžování a snowboardingu. Je to týden na horách, o které nechce nikdo přijít. Kemp připravujeme tak, aby byl opravdu pro každého, od úplných začátečníků až po lyžařské a snowboardové mástry. Pro začátečníky je na kempu připraven instruktor, který se jim bude věnovat a zdokonalovat je. Zkušenější ocení lyžování se skvělou partou a pro odvážné je připravený kurz základů freestylu. Večery jsou poté věnované společným aktivitám, přednáškám, zábavě a relaxu. 

NAŠE VIZE

Vize Cool Snow Campu je vytvořit pro účastníky nezapomenutelný zimní týden plný lyžování, zábavy a duchovního růstu v přátelské a pohodové atmosféře. Chceme, aby účastníci měli možnost zlepšit své lyžařské a snowboardové dovednosti a zároveň se pobavili, seznámili a odreagovali od každodenního života.

V rámci našeho duchovního programu bychom rádi pomohli účastníkům poznat Boha a rozvíjet vztah s ním a zároveň navazovat hluboké vztahy i mezi sebou. Chceme, aby účastníci měli co nejlepší zážitek, aby se na Cool Snow Camp rádi vraceli a tím chceme vytvořit komunitu, která bude světlem mezi lyžařskou a snowboardovou komunitou. 

NAŠE HODNOTY